strony internetowe kępno

Strony internetowe

Strona internetowa to inwestycja. Inwestycja, dzięki której firma staje się widoczna w globalnej sieci, jaką jest Internet. Widoczność ta powoduje przypływ całkiem nowych klientów, a także buduje i poszerza rozpoznawalność. To wirtualne biuro, które działa 24h/dobę i 7 dni w tygodniu.

Popularność Internetu jest tak ogromna, że nie sposób przecenić możliwości, jakie on oferuje.

Serwis www, to najczęściej pierwsze miejsce, gdzie klient styka się z Twoją firmą. To, jak zaprezentujesz swój biznes w globalnej sieci, będzie miało wpływ na opinię potencjalnych klientów o Twojej firmie i na ich decyzję o zakupie produktów lub usług.

Firmowa strona www musi się dobrze prezentować nie tylko na komputerach stacjonarnych i laptopach, ale także na urządzeniach mobilnych. Tu przychodzi z odsieczą RWD. Co to jest? Przeczytaj poniżej..

Zainwestuj w stronę responsywną

Strona responsywna RWD (ang. Responsive Web Design), to strona automatycznie dostosowująca się do urządzeń, na jakich jest wyświetlana, np.: smartfony, phablety, tablety, komputery przenośne i stacjonarne. Przechodząc na taką stronę nie musisz jej za każdym razem powiększać i przesuwać poziomo, aby odczytać całą linijkę tekstu - te wszystkie elementy same dopasują się do ekranu urządzenia, dzięki czemu będą czytelne bez powiększania.

Takie automatyczne dostosowywanie się stron internetowych wpływa na łatwość ich przeglądania na każdym urządzeniu i dzięki temu nie odstrasza potencjalnych Klientów.

projektowanie stron internetowych kępno

80% użytkowników Internetu korzysta z urządzeń mobilnych. Strona RWD jest ponadczasowa. Nie ważne, jakie urządzenia powstaną w przyszłości. Twoja strona www będzie już na to przygotowana.

Co zrobimy dla Twojej firmy?

Dowiemy się jak najwięcej o Twojej działalności, a także o konkurencji. Wysłuchamy Twoich pomysłów i uwag. Następnie na podstawie tych danych przygotujemy projekt funkcjonalny strony internetowej, abyś wiedział, jak strona będzie działać.

Potem wykonamy projekt graficzny witryny, dostosowany do branży i kolorystyki Twojej firmy oraz jej celów biznesowych i grupy docelowej. Następnie zakodujemy ten projekt do postaci szablonu html+css, a na koniec połączymy z autorskim systemem zarządzania treścią oraz wykonamy dodatkowe prace programistyczne, aby panel i strona www działała tak, jak sobie to wymarzyłeś.

Jeżeli masz już witrynę i chciałbyś ją przebudować, a nie wiesz, co dokładnie należałoby w niej zmienić – zleć nam audyt strony internetowej.

Masz pytania? Chcesz zamówić wykonanie strony internetowej dla swojej Firmy?

Wyślij niezobowiązujące zapytanie już teraz

wyślij zapytanie"Wszystko powinno być tak proste, jak to tylko możliwe, ale nie prostsze." - Albert Einstein

Zapisz się do Newslettera i odbierz kupon, uprawniający do 10% zniżki na pierwszy zakup produktów lub usług

zapisanie do newslettera jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu
html5 css3 rwd php mysql adobe nikon
Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - więcej informacji w naszej Polityce Prywatności. [zamknij]