strony www kępno

Strony internetowe

Strona internetowa to inwestycja. Inwestycja, dzięki której firma staje się widoczna w globalnej sieci, jaką jest Internet. Widoczność ta powoduje przypływ całkiem nowych klientów, a także buduje i poszerza rozpoznawalność. To wirtualne biuro, które działa 24h/dobę i 7 dni w tygodniu.

Popularność Internetu jest tak ogromna, że nie sposób przecenić możliwości, jakie on oferuje.

Serwis www, to najczęściej pierwsze miejsce, gdzie klient styka się z Twoją firmą. To, jak zaprezentujesz swój biznes w globalnej sieci, będzie miało wpływ na opinię potencjalnych klientów o Twojej firmie i na ich decyzję o zakupie produktów lub usług.

Firmowa strona www musi się dobrze prezentować nie tylko na komputerach stacjonarnych i laptopach, ale także na urządzeniach mobilnych. Tu przychodzi z odsieczą RWD. Co to jest? Przeczytaj poniżej..

Zainwestuj w stronę responsywną

Strona responsywna RWD (ang. Responsive Web Design), to strona automatycznie dostosowująca się do urządzeń, na jakich jest wyświetlana, np.: smartfony, phablety, tablety, komputery przenośne i stacjonarne. Przechodząc na taką stronę nie musisz jej za każdym razem powiększać i przesuwać poziomo, aby odczytać całą linijkę tekstu - te wszystkie elementy same dopasują się do ekranu urządzenia, dzięki czemu będą czytelne bez powiększania.

Takie automatyczne dostosowywanie się stron internetowych wpływa na łatwość ich przeglądania na każdym urządzeniu i dzięki temu nie odstrasza potencjalnych Klientów.

projektowanie stron internetowych kępno

80% użytkowników Internetu korzysta z urządzeń mobilnych. Strona RWD jest ponadczasowa. Nie ważne, jakie urządzenia powstaną w przyszłości. Twoja strona www będzie już na to przygotowana.

Co zrobimy dla Twojej firmy?

Dowiemy się jak najwięcej o Twojej działalności, a także o konkurencji. Wysłuchamy Twoich pomysłów i uwag. Następnie na podstawie tych danych przygotujemy projekt funkcjonalny strony internetowej, abyś wiedział, jak strona będzie działać.

Potem wykonamy projekt graficzny witryny, dostosowany do branży i kolorystyki Twojej firmy oraz jej celów biznesowych i grupy docelowej. Następnie zakodujemy ten projekt do postaci szablonu html+css, a na koniec połączymy z autorskim systemem zarządzania treścią oraz wykonamy dodatkowe prace programistyczne, aby panel i strona www działała tak, jak sobie to wymarzyłeś.

Jeżeli masz już witrynę i chciałbyś ją przebudować, a nie wiesz, co dokładnie należałoby w niej zmienić – zleć nam audyt strony internetowej.

Masz pytania? Chcesz zamówić wykonanie strony internetowej dla swojej Firmy?

Wyślij niezobowiązujące zapytanie już teraz

wyślij zapytanieZapisz się do Newslettera i odbierz kupon, uprawniający do 10% zniżki na pierwszy zakup produktów lub usług

zapisanie do newslettera jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu
html5 css3 rwd php mysql adobe photoshop corel nikon

"Wszystko powinno być tak proste, jak to tylko możliwe, ale nie prostsze." - Albert Einstein

Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - więcej informacji w naszej Polityce Prywatności. [zamknij]