strony internetowe kępno

Projekty graficzne

projekty graficzne materiałów reklamowych kępnoDobrze wykonany, przez doświadczonego grafika komputerowego, projekt graficzny strony internetowej, wizytówki, ulotki, katalogu, broszury, czy też innych materiałów reklamowych, to gwarancja tego, że Twoi aktualni i przyszli Klienci będą automatycznie kojarzyć Twoją Firmę z solidnością i profesjonalizmem.

Prestiż i zaufanie

Wyjątkowy, przemyślany projekt graficzny, oparty o cele biznesowe i grupę docelową podniesie prestiż firmy, zbuduje zaufanie, zachęci do zakupu produktów lub skorzystania z usług. To inwestycja, która szybko się zwróci.

Wykonujemy projekty: wizytówek, ulotek, folderów, katalogów, plakatów, kalendarzy, broszur, reklam do gazet, nadruków na gadżetach reklamowych, a także projekty reklam wielkoformatowych, jak banery, tablice reklamowe i informacyjne, pylony.

Realizujemy również projekty na potrzeby Internetu - od stron internetowych po banery reklamowe, foldery ofertowe, czy też mailingi.

Identyfikacja wizualna firmy

Identyfikacja wizualna firmy (ang. corporate identity, visual identity) jest podstawowym narzędziem, które służy kreowaniu wizerunku firmy. Jest to ogół symboli stosowanych w celu zbudowania spójnej identyfikacji firmy na rynku, wyróżnienia jej spośród konkurencyjnych marek i podniesienia jej rozpoznawalności.

Rzetelnie oraz kreatywnie zaprojektowana identyfikacja wizualna, przy określeniu celów biznesowych oraz grupy docelowej, sprawia, że firma zyskuje wyróżniającą się na rynku osobowość. Osobowość ta wpływa na sposób postrzegania firmy przez jej obecnych oraz przyszłych klientów. Na projekt identyfikacji składa się:

  • logo, kolorystyka i krój pisma - opisane w księdze znaku
  • hasło reklamowe
  • szata zewnętrzna materiałów promocyjnych, takich jak: wizytówki, papier firmowy, teczki ofertowe, wzory dokumentów, szablony prezentacji, a także projekty ulotek, broszur, folderów, czy też stron internetowych
  • oznakowanie wewnętrzne i zewnętrzne firmy
  • oznakowanie samochodów

Chcesz by Twoja Firma też była tak postrzegana?

Zobacz teraz nasze realizacje i zamów projekt

zobacz realizacje"Wszystko powinno być tak proste, jak to tylko możliwe, ale nie prostsze." - Albert Einstein

Zapisz się do Newslettera i odbierz kupon, uprawniający do 10% zniżki na pierwszy zakup produktów lub usług

zapisanie do newslettera jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu
html5 css3 rwd php mysql adobe nikon
Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - więcej informacji w naszej Polityce Prywatności. [zamknij]