strony internetowe kępno

Nasza oferta dla Ciebie

Strony internetowe

Zyskaj nowych Klientów dzięki responsywnej stronie internetowej. Posiadanie firmowej strony internetowej umożliwia przedsiębiorstwu bycie widocznym w globalnej sieci, jaką jest Internet. Widoczność ta powoduje przypływ całkiem nowych klientów, a także buduje oraz poszerza rozpoznawalność. To wirtualne biuro, które działa 24h/dobę i 7 dni w tygodniu. Witryna internetowa firmy powinna się dobrze wyświetlać nie tylko na monitorach komputerów stacjonarnych oraz wyświetlaczach w laptopach, ale również na ekranach urządzeń mobilnych - tu przychodzi z odsieczą technologia RWD.

Strona responsywna RWD (ang. Responsive Web Design), to strona automatycznie dostosowująca się do urządzeń, na jakich jest wyświetlana, np.: smartfony, phablety, tablety, komputery przenośne i stacjonarne. RWD jest ponadczasowe. Nieważne, jakie urządzenia powstaną w przyszłości. Twoja strona internetowa będzie już na to przygotowana.

 

Projekty graficzne - od identyfikacji wizualnej po materiały reklamowe i strony www

Identyfikacja wizualna firmy (ang. corporate identity, visual identity) jest podstawowym narzędziem, które służy kreowaniu wizerunku firmy. To ogół symboli stosowanych w celu zbudowania spójnej identyfikacji firmy na rynku, odróżnienia jej spośród konkurencyjnych marek oraz podniesienia jej rozpoznawalności.
Identyfikacja zaprojektowana ciekawie oraz zgodnie z zasadami sprawia, że firma zyskuje wyróżniającą się na rynku osobowość. Osobowość ta wpływa na sposób postrzegania firmy przez jej obecnych oraz przyszłych klientów.

Materiały reklamowe. Już przy pierwszej styczności klienta z Twoją firmą wyrabia on sobie podświadomie opinię o Twoim przedsiębiorstwie. Tę opinię buduje nie tylko sam sposób prowadzenia rozmowy, oferta sama w sobie i liczba zadowolonych klientów. Opinię oraz zaufanie buduje również to, w jaki sposób graficznie przedstawiona została oferta i działalność firmy. Jeżeli Twoje przedsiębiorstwo posiada poprawnie zaprojektowaną identyfikację wizualną i wykorzystuje ją w projektach katalogów, folderów, papierze firmowym oraz na stronie internetowej, dodatkowo materiały te wzbogacone są eleganckimi fotografiami, to automatycznie zwiększa się prestiż Twojej firmy w oczach klienta. Klientowi łatwiej jest Ci zaufać. Tylko klienci, których zaufanie zdobędziesz będą chcieli z Tobą współpracować.

Przekonaj się, że to działa

Wykonamy dla Ciebie eleganckie projekty: wizytówek, ulotek, folderów, katalogów, plakatów, kalendarzy, a także reklam do czasopism, nadruków na różnorodnych gadżetach reklamowych, projekty reklam wielkoformatowych, takich jak banery, tablice reklamowe, informacyjne, itp. Zrealizujemy również projekty graficzne na potrzeby Internetu - od stron internetowych po banery reklamowe, foldery ofertowe, czy też mailingi.

 

Fotografia reklamowa - przemysłowa, produktowa, krajobrazowa

Fotografia reklamowa przekazuje więcej, niż 1000 słów. W dobie Internetu i powszechności takich materiałów reklamowych, jak foldery, katalogi i broszury dobrze wykonane zdjęcie odgrywa bardzo ważną rolę.

Klient kupuje wzrokiem

To zdjęcie w dużej mierze wpływa na to, czy ktoś zdecyduje się na zakup produktów czy usług. Spośród tych samych produktów różnych firm, klient wybierze ten, który został atrakcyjnie przedstawiony na zdjęciach.

Zdjęcie to inwestycja

Inwestycja, dzięki której możliwe jest profesjonalne zaprezentowanie nowoczesności przedsiębiorstwa oraz jego możliwości przyszłym, ale także obecnym klientom.

Fotografie są również nieodzownym narzędziem wykorzystywanym przy sprzedaży produktów bądź też usług. Bez tego strony internetowe czy sklepy nie mają racji bytu. Sam tekst nie sprzeda produktu. Klient chce widzieć, co kupuje. Zapamiętaj - im wyższej jakości zdjęcie, tym jego wyższa skuteczność sprzedażowa.

Jaką fotografię oferujemy?

Fotografię przemysłową – dokumentującą procesy produkcyjne, czy też obsługę urządzeń w firmie.
Zdjęcia takie mogą być wykorzystywane do artykułów promujących firmę, reklam, do katalogów z ofertą czy też do zamieszczenia na stronie internetowej.

Fotografię wnętrz – zdjęcia biur, hoteli, restauracji, itp. - na potrzeby strony internetowej oraz materiałów promocyjnych.

Fotografię produktową – zdjęcia wykonywane są na białym tle lub w aranżowanym otoczeniu.

Fotografię krajobrazową – przedstawiającą ciekawe miejsca w małych miejscowościach i w miastach. Zdjęcia takie mogą być potem użyte na stronie internetowyej, a także w ulotkach, folderach i kalendarzach promujących miejscowości.

 

Druk i gadżety reklamowe dla twojej firmy

Wysokiej jakości wydruki w technologii offsetowej - dla dużych nakładów oraz wydruki w technologii cyfrowej - dla niskich nakładów. Atrakcyjne terminy realizacji. Gadżety reklamowe od sprawdzonych dostawców.

"Wszystko powinno być tak proste, jak to tylko możliwe, ale nie prostsze." - Albert Einstein