strony internetowe kępno

Fotografia produktowa, przemysłowa, wnętrz, biznesowa

Fotografia reklamowa przekazuje więcej, niż 1000 słów. W dobie Internetu i powszechności takich materiałów reklamowych, jak foldery, katalogi i broszury dobrze wykonane zdjęcie odgrywa bardzo ważną rolę. Zdjęcie to inwestycja. Inwestycja, dzięki której możliwe jest profesjonalne zaprezentowanie przedsiębiorstwa, jego produktów i usług, obecnym i przyszłym klientowm. Dobre zdjęcie to również podstawa dobrego projektu graficznego.

Oferujemy:

Fotografię przemysłową – dokumentującą procesy produkcyjne, czy też obsługę urządzeń w firmie. Zdjęcia takie mogą być wykorzystywane do artykułów promujących firmę, reklam, do katalogów z ofertą czy też do zamieszczenia na stronie internetowej.

Fotografię wnętrz – zdjęcia hal przemysłowych, biur, hoteli, restauracji, itp. - na potrzeby strony internetowej oraz materiałów promocyjnych.

Fotografię produktową – zdjęcia wykonywane są na białym tle lub w aranżowanym otoczeniu, np.: zdjęcia dań dla restauracji

Fotografię biznesową - zdjęcia prezesów firm i pracowników, wykonywane na jednolitym tle lub w miejscu pracy. Do tego typu zdjęć wykorzystujemy nasze mobline studio fotograficzne.

Fotografię krajobrazową – przedstawiającą ciekawe miejsca w małych miejscowościach i w miastach. Zdjęcia takie mogą być potem użyte na stronie internetowyej, a także w ulotkach, folderach i kalendarzach promujących miejscowości.

Zapraszamy do składania zapytań i współpracy - Kontakt z nami.

"Wszystko powinno być tak proste, jak to tylko możliwe, ale nie prostsze." - Albert Einstein