strony internetowe kępno

Copywriting

teksty na strony www, do artykułów, kępnoDobrze napisany tekst będzie miesiącami, a może i latami pracował na wzrost zainteresowania Twoją firmą i poprawę wyników sprzedażowych.

Piękne zdjęcia i świetna oferta to dziś za mało, by zabiegać o uwagę klientów. Dlatego oferujemy wzbogacenie wizerunku firmy o różne typy treści nastawione na realizację krótkoterminowych celów biznesowych i/lub budowanie długofalowych relacji z odbiorcami.

Atrakcyjny, przyjazny i nastawiony na potrzeby odbiorcy przekaz słowny pomoże Ci szybciej zdobyć tego, na kim Ci zależy – klienta.

Copywriting na miarę Twojego biznesu

Oto, co proponujemy:

Teksty na strony internetowe

Przygotujemy prezentację firmy, oferty, produktów w takiej formie, by natychmiastowo skłaniała klientów do zakupu lub nawiązania kontaktu. Wykorzystamy język korzyści i zasady najlepszego copywritingu, by podkreślić profesjonalizm i wyjątkowość Twojej firmy.

Aktualności firmowe

Zaangażujemy odbiorcę w świat firmy, dostarczając mu treści informujące o nowościach i wydarzeniach z nią związanych. Dobierzemy styl i formę komunikacji odzwierciedlającą zainteresowanie i potrzeby odbiorcy. Zaakcentujemy cechy szczególne marki, doprowadzając do zainteresowania czytelnika, który może zostać Twoim nowym klientem.

Content marketing 

Proponujemy treści, które będą wspierać wizerunek firmy, zwiększać jej widoczność w sieci i poza nią. Przygotujemy strategię wykorzystania marketingu treści do utrzymywania długofalowych relacji z klientami i stopniowego zwiększania sprzedaży. Zaproponujemy styl i formę komunikacji tekstów rozpowszechnianych za pośrednictwem bloga, social media, poczty elektronicznej (newsletterów) czy artykułów sponsorowanych i ogłoszeń w czasopismach drukowanych.

Landing Page i oferty handlowe

Opracujemy teksty, których celem będzie natychmiastowe pozyskanie klienta albo kontaktu do niego. Szybko i skutecznie przekonamy potencjalnego klienta do podjęcia konkretnej decyzji, co przełoży się na znaczący wzrost konwersji.

Treści do materiałów drukowanych

Wypełnimy katalogi, ulotki i foldery reklamowe tekstami, które wpłyną na pozytywny obraz firmy w oczach odbiorcy. Podkreślimy atuty oferty w taki sposób, by ją wyróżnić na tle konkurencji i wydobyć z niej właśnie to, co przyciągnie nowego klienta. 

Skontaktuj się z nami i zapytaj, jakie treści sprawdzą się w Twoim biznesie.

przejdź do kontaktu"Wszystko powinno być tak proste, jak to tylko możliwe, ale nie prostsze." - Albert Einstein

Zapisz się do Newslettera i odbierz kupon, uprawniający do 10% zniżki na pierwszy zakup produktów lub usług

zapisanie do newslettera jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu
html5 css3 rwd php mysql adobe nikon
Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - więcej informacji w naszej Polityce Prywatności. [zamknij]